İşte Burada Yaşanır: Nidapark Kayaşehir

Kayaşehir bölgesi acele etmeden, büyük bir dikkat ve özenle gelişimini devam ettirdi. İstanbul’da Avrupa yakasının ferah ve yaşanası bölgelerinden biri hâlini aldı. Geniş şehir meydanı, bölgeye ferahlık katan kent park, hastaneleri bir araya getiren sağlık kent gibi yatırımlar, Kayaşehir’i İstanbul’da göz önünde bir konuma getirdi.

Nidapark Kayasehir, 843 daire, 28 cadde dükkânı, ofis bloğu ve AVM’den oluşan projesiyle size alışık olmadığınız bir seçim özgürlüğü sunuyor. Konutların yer aldığı bölümlere baktığınızda, binaların arazi içindeki yerleşiminin size ferahlık sağlayacak şekilde planlandığını görürsünüz. Projedeki yeşil alanların fazlalığını memnuniyetle karşılarsınız. Daire içlerine geldiğinizde, ilk dikkatinizi çeken şey, metrekarelerin büyüklüğü olur. Bölgenin aile hayatına uygun yapısı ışığında tasarlanan daireler, size hayatınızın evini bulduğunuzu hissettirir.

Projenin iki bölümünde yer alan AVM ve ofis kulesinin, bölge içinde sizin adınıza büyük bir fark yarattığını fark edersiniz.

CEVAP VER